Kontakt

PPHU Galantex

 

ul. Armii Poznań 57a
62-030 Luboń

 

tel: 61 813 92 62
tel: 601 369 645
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

czynne od pn-pt.
8:00 – 16:00

Sprawmy aby nasze okna stały się barierą dla złodzieja.

Statystyki policyjne pokazują, że w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach usytuowanych na parterze lub pierwszym piętrze do włamania dochodzi najczęściej przez okna i drzwi balkonowe. Można zabezpieczyć się przed takim ryzykiem wybierając bezpieczne okna antywłamaniowe, wykonane wg rygorystycznych norm. Sforsowanie takich okien wiąże się z ogromnym wysiłkiem, a często jest wręcz niemożliwe.
Okno = bezpieczeństwo

Włamaniom przez okna łatwiej zapobiegać, jeśli zna się najczęstsze sposoby ich forsowania. Należą do nich przede wszystkim: wejście przez otwarte lub uchylone okno, wyważenie okna, przesunięcie okucia czy wybicie szyby. Nowoczesne okna antywłamaniowe potrafią jednak poradzić sobie ze sztuczkami złodziei. Podczas ich wyboru, trzeba jednak pamiętać, że aby spełniały swoje funkcje ochronne, muszą być wyposażone w odpowiednie rozwiązania techniczne – klamki, specjalne okucia i szyby.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do nas: PPHU Galantex ul. Armii Poznań 57a, 62-030 Luboń