Kontakt

PPHU Galantex

 

ul. Armii Poznań 57a
62-030 Luboń

 

tel: 61 813 92 62
tel: 601 369 645
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

czynne pn-pt
8:00 – 16:00

O nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „GALANTEX” Piotr Zawodny powstało w 1981 roku, jako rzemieślniczy zakład parasolniczy zajmujący się produkcją i naprawą parasoli przeciwdeszczowych. W następnych latach rozszerzało swoją produkcję o wyroby krawiectwa lekkiego i bieliźniarskie oraz rozpoczęto produkcję parasoli ogrodowych. Pod koniec lat osiemdziesiątych nastąpił dalszy rozwój firmy i została otwarta hurtownia. W roku 1989 zakład rzemieślniczy zostaje przekształcony w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „GALANTEX” i dalej rozwija się, powstaje sieć sklepów detalicznych z artykułami dekoracyjnymi i wyposażenia mieszkań. W roku 2003 firma rozszerzyła działalność o produkcję rolet i moskitier. Dynamiczny rozwój tego działu produkcji skłonił do przekształcenia w 2006 roku w samodzielną firmę „GALANTEX PLUS” Łukasz Zawodny. W ofercie firmy „GALANTEX PLUS” oprócz rolet i moskitier znajdują się żaluzje pionowe, rolety zewnętrzne oraz markizy.

 

Dziś na swoją pozycję zapracowaliśmy nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych towarów oraz ich ilości, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.